DETOKS UMYSŁU. TATIANA JEWSIEJEWA. STUDIO ASTROPSYCHOLOGII Zobacz większe

DETOKS UMYSŁU. TATIANA JEWSIEJEWA. STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Nowy produkt

Poznaj najlepsze sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

28,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak często bywasz zadowolony z siebie?

W dzisiejszych czasach tempo życia jest bardzo szybkie, często nie mamy czasu dla siebie i zatracamy się w wirze obowiązków. Stawianie sobie coraz większych wymagań w pracy, domu i na innych płaszczyznach powoduje, że nie jesteśmy zadowoleni z siebie, a małe rzeczy przestają nas cieszyć. Zapominamy, że to właśnie miłość do samego siebie gwarantuje poczucie prawdziwego szczęścia.

Ty także możesz zmienić swoje życie

Czy zastanawiałeś się, dlaczego często nie masz humoru, czujesz, że Ci „ciężko na duszy” lub zwyczajnie jesteś przygnębiony? Wszystkiemu winne jest nagromadzenie złych emocji. Dzięki tej książce dowiesz się, jak możesz z łatwością pozbyć się negatywnych uczuć, doświadczysz mocy przebaczenia i poczujesz się naprawdę szczęśliwy. Zapewnisz sobie tym samym poczucie wewnętrznego spokoju i równowagi, nawet w kryzysowych chwilach.

Pielęgnuj własny ogród

Twój umysł jest jak ogród – wymaga uwagi i dbania o niego w każdych okolicznościach. Myśli, potencjał, talenty czy umiejętności – wyłącznie od Ciebie zależy, czy pozwolisz im się rozwinąć. Z tej książki dowiesz się, jak pozytywnym myśleniem możesz wpływać na swoje życie oraz jakie korzyści zyskasz, gdy pozbędziesz się lęków, smutku i złości. Utwierdzisz się w przekonaniu, że dobre myśli i czyny są o wiele bardziej budujące niż tworzone w głowie czarne scenariusze.

Natura – Twój sprzymierzeniec w osiąganiu spokoju

Nauczysz się, jak aktywnie czerpać energię z przyrody, która nas otacza, wyciszyć się i osiągać spokój na każdym poziomie. Poznasz moc zewnętrznej ciszy oraz korzyści, jakie z niej płyną. Odkryjesz metafizyczny wymiar natury i dowiesz się, jak wykorzystywać go do poprawy swojego życia i samopoczucia.

Pierwsza książka niekwestionowanego autorytetu

Tatiana Jewsiejewa to pochodząca z Syberii Rosjanka polskiego pochodzenia. Z wykształcenia jest psychologiem, z zamiłowania pisarką, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Działa w stowarzyszeniu „Ścieżka serca”, którego jest założycielką. Jest pomysłodawczynią i jednocześnie realizatorka projektu o „Dzieciach Indygo”. Obecnie przygotowuje się do przeprowadzenia swojego autorskiego programu „Wychowanie do szczęścia” w szkołach średnich. Lubi czułym okiem obserwować świat, kocha podróże.

Czysty umysł – lepsze życie!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2018
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 184

Opinie

Napisz opinię

DETOKS UMYSŁU. TATIANA JEWSIEJEWA. STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

DETOKS UMYSŁU. TATIANA JEWSIEJEWA. STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Poznaj najlepsze sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami.

Produkty powiązane