ZIOŁOWA KLINIKA ZDROWIA DAVID HOFFMANN Zobacz większe

ZIOŁOWA KLINIKA ZDROWIA DAVID HOFFMANN

Nowy produkt

David Hoffmann w swoim poradniku zielarskim pokazuje, w jaki sposób można leczyć ziołami rozmaite dolegliwości głównych układów anatomicznych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

36,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W tym poradniku z zakresu medycyny ziołowej znajdziecie:
- charakterystykę wielu środków ziołowych skutecznie leczących dolegliwości, które pojawiają się z wiekiem, takie jak przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, stres, depresja, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporoza, artretyzm, grzybica, dolegliwości tarczycy.
- wiele sposobów leczenia i przywracania funkcji podstawowych układów anatomicznych: pokarmowego, krwionośnego, moczowego, nerwowego, rozrodczego, mięśniowo-szkieletowego, odpornościowego, hormonalnego.
- szczegółowy opis działania 150 ziół wraz z praktycznymi wskazówkami, jak je domowym sposobem przyrządzić i jak dawkować.

Od pokarmowego i krwionośnego po mięśniowo-szkieletowy i nerwowy - lecząc jednocześnie w perspektywie holistycznej całego człowieka. Zwraca szczególną uwagę na te dolegliwości, które pojawią się z wiekiem, m.in. na przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporozę, artretyzm itd. Z książki tej dowiemy się, w jaki sposób zioła mogą zmniejszyć naszą zależność od leczenia konwencjonalnego i stanowić alternatywę dla leków syntetycznych, których zażywanie nie jest ani przyjemne, ani bezpieczne. Ostatni rozdział książki zawiera wykaz i opis działania 150 ziół, które maja szczególne znaczenie w leczeniu dolegliwości u osób starszych.
David Hoffmann jest znanym na całym świecie fitoterapeutą, wykładał medycynę ziołową na wielu uczelniach i napisał na ten temat 17 książek.

Wydawnictwo: PAX Instytut Wydawniczy
Oprawa: Miękka
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 400

Opinie

Napisz opinię

ZIOŁOWA KLINIKA ZDROWIA DAVID HOFFMANN

ZIOŁOWA KLINIKA ZDROWIA DAVID HOFFMANN

David Hoffmann w swoim poradniku zielarskim pokazuje, w jaki sposób można leczyć ziołami rozmaite dolegliwości głównych układów anatomicznych.

Produkty powiązane