VEGEPA E-EPA 70 IGENNUS Zobacz większe

VEGEPA E-EPA 70 ( 280 mg EPA ) 60kaps - IGENNUS

Nowy produkt

Vegepa - skoncentrowany EPA z ryb morskich z dodatkiem oleju z wiesiołka

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

62,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Zawiera wyłącznie naturalne, wysokiej jakości składniki
Bogate źródło EPA, z którego organizm produkuje naturalne substancje przeciwzapalne 
Wskazany dla osób cierpiących na bóle stawów 
Przynosi ulgę przy depresji i zespole przewlekłego zmęczenia 
Pomaga dbać o serce i układ krążenia 
Poprawia nastrój

Odżywia oczy

Vegepa to opatentowany produkt, zawierający unikatowe proporcje ultraczystego EPA (kwas eikozapentaenowy) z oleju z ryb morskich i EPO, organiczny olej z wiesiołka dwuletniego. Stanowi silnie skoncentrowane źródło długołańcuchowych kwasów tłuszczowych omega-3 z dodakiem dobroczynnych substancji zawartych w EPO i w unikatowy sposób łączy zalety tych dwóch naturalnych składników. 


Proces wytwarzania produktu VegEPA podlega najwyższym standardom. Kwas EPA jest ekstrahowany z oleju rybiego w procesie molekularnej destylacji, w skutek czego pozostaje ultraczysty. Zostają wówczas usunięte wszystkie niepotrzebne substancje i nieczystoci, łącznie z DHA (kwas dokozaheksaenowy). DHA jest ważnym dla zdrowia kwasem omega-3, jednak ponieważ DHA jest w naturalny sposób produkowane przez nasz organizm z EPA, zażywanie DHA w formie suplementu nie jest konieczne. Co ważne, niektóre badania wykazują, że DHA w formie suplementu ogranicza korzystne działanie EPA
Ultra-czyste EPA, pozbawione DHA, jest w większym stopniu biodostępne. Badania kliniczne wskazują, że zwiększa to efektywność EPA i otwiera nowe możliwości zastosowań. 

Kwasy tłuszczowe odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu każdej żywej komórki w organizmie. Są szczególnie istotne przy wielu procesach: polepszają funkcjonowanie systemu krążenia, wzmacniają koncentrację, wpływają na utrzymanie zbalansowanego nastroju i utrzymują w dobrym stanie stawy oraz skórę. 

EPA w produkcie Vegepa pochodzi z oleju rybiego - źródła z największą zawartością długołańcuchowego kwasu omega-3. Ten kwas tłuszczowy stanowi ważny składnik pożywienia, umożliwiając organizmowi produkcję wielu substancji, które są konieczne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. EPA odgrywa również istotną rolę w budowaniu, rozwoju i funkcjonowaniu komórek mózgu. EPA korzystnie wpływa na organizm i zmniejsza ryzyko wystąpienia licznych potencjalnych problemów zdrowotnych. 

EPO (Evening primrose oil - olej z wiesiołka dwuletniego) obecny w Vegepa pochodzi z tłoczonych na zimno nasion wiesiołka dwuletniego. Tylko nieprzetworzone i nierafinowane EPO stanowi bogate źródło roślinnych triterpenów - substancji podobnych do hormonów, które pełnią ważną rolę w czynnościach immunologicznych. EPO znane jest z "naoliwiania" stawów, odżywiania skóry, włosów i paznokci. Jako bogate źródło kwasu omega-6 - GLA, pełni ważną rolę w budowaniu błon komórkowych i w rezultacie poprawia efektywność przesyłania sygnałów między komórkami.

Vegepa dostępna jest również w wersji do żucia jako Vegepa Chewables. Vegepa Chewables ma postać kapsułek do żucia, o smaku pomarańczowym. Zawarte w niej substancje smakowe są wyłącznie naturalnego pochodzenia, pozbawione są sztucznych dodatków, barwników i konserwantów, jak również substancji słodzących. 


Produkt Vegepa polecany jest jako suplemnet diety zarówno w stanach chorobowych, jak i do codziennej suplementacji. Zaleca się by przyjmować kapsułki Vegepa regularnie. Zarówno Vegepa, jak Vegepa Chewables nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. 

Każda kapsułka (500 mg) Vegepa zawiera:

  • 280 mg ultraczystego EPA (omega-3) z oleju ryb morskich
  • 9 mg GLA z organicznego oleju z wiesiołka dwuletniego
  • 1 mg witaminy E (antyutleniacz; 8% EU RDA)
  • Zewnętrzna powłoka kapsułki zawiera rybią żelatynę i roślinny glicerol.

Każda kapsułka (400 mg) Vegepa Chewables zawiera:

  • 112 mg ultraczystego EPA (omega-3) z oleju ryb morskich
  • 3,6 GLA mg z organicznego oleju z wiesiołka dwuletniego
  • 7,4 mg witaminy C (9% EU RDA)
  • 0,5 mg witaminy E (antyutleniacz; 4% EU RDA).

Pozostałe składniki: żelatyna bydlęca, naturalne substancje smakowe (olejek pomarańczowy i cytrynowy), ksylitol, mannitol, karmel, celuloza, skrobia kukurydziana, glicerol.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Producent - Igennus


Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki i mające uczulenie na jakikolwiek składnik produktu przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie

Napisz opinię

VEGEPA E-EPA 70 ( 280 mg EPA ) 60kaps - IGENNUS

VEGEPA E-EPA 70 ( 280 mg EPA ) 60kaps - IGENNUS

Vegepa - skoncentrowany EPA z ryb morskich z dodatkiem oleju z wiesiołka

Produkty powiązane