Nowy MUMIO OCZYSZCZONE ( SHILAJIT ) 2x5g - NAMI Zobacz większe

MUMIO OCZYSZCZONE ( SHILAJIT ) 2x5g - NAMI

Nowy produkt

Mumio oczyszczone posiada bardzo wysoką aktywność biologiczną.

SUPLEMENT DIETY

Więcej szczegółów

30,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Balsam MUMIO oczyszczone tworzy się pod czas procesów mineralno-organicznych przekształceń naturalnych. Osadza się w postaci nalotów skalnych w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór na wysokości 3000-5000 m nad p.m.

„Mumio oczyszczone” jest to MUMIO otrzymane wskutek wielokrotnego oczyszczania z naturalnych formacji mineralno-organicznych, wydobywanych w górach Tień-Szan i przedstawia sobą czarną błyszczącą masę o charakterystycznym zapachu żywicy. Dobrze rozpuszcza się w wodzie, źle w 95% spirytusie i eterze. 

Wykaz składników: mumio oczyszczone

Zawartość substancji odżywczych w dziennej porcji produktu mumio oczyszczone 400 mg

Sposób użycia:

Zawartość saszetki (5 g) rozpuścić w 500 ml przegotowanej, lekko ciepłej wody, której temperatura nie powinna przekraczać 40°C. Przygotowany roztwór przechowywać w lodówce. Zażywać 2-4 łyżki stołowe(20ml - 40ml co odpowiada 200-400 mg mumio oczyszczonego) rano 30 min. przed posiłkiem. 

Mumio oczyszczone bryłka 2x5gram

Producent - Nami
Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki, mające uczulenie na jakikolwiek składnik produktu, kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie

Napisz opinię

MUMIO OCZYSZCZONE ( SHILAJIT ) 2x5g - NAMI

MUMIO OCZYSZCZONE ( SHILAJIT ) 2x5g - NAMI

Mumio oczyszczone posiada bardzo wysoką aktywność biologiczną.

SUPLEMENT DIETY

Produkty powiązane