Obniżka! RESVERATROL TRANS ( RDESTOWIEC JAPOŃSKI ) 200mg 60kaps. KENAYAG Zobacz większe

RESVERATROL TRANS ( RDESTOWIEC JAPOŃSKI ) 200mg 60kaps. KENAYAG

Nowy produkt

PIGUŁKA DŁUGOWIECZNOŚCI

Resweratrol trans – zmikronizowany czysty związek otrzymany z ekstraktu korzeni i kłączy rdestu japońskiego

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

164,00 zł brutto

-35,00 zł

199,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Składniki: ekstrakt z korzeni i kłączy rdestu japońskiego, celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), stearynian magnezu (substancja poślizgowa)

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Porcja dzienna zawiera

Ilość

Resweratrol trans

zmikronizowany czysty związek otrzymany z ekstraktu korzeni i kłączy rdestu japońskiego (Polygonum Cuspidatum) (98-99%)

200mg

Resveratrol jest naturalnie występującą fitoaleksyną wytwarzaną przez niektóre z roślin wyższych tj. roślin o zaawansowanej budowie i sposobach rozmnażania. Resveratrol jest reakcją na stres wywołaną uszkodzeniami, infekcjami grzybowymi czy też konsekwencjami zanieczyszczenia środowiska, a więc – krótko mówiąc resvetarol jest substancją obronną, uaktywniającą się w chwili zagrożenia. Resveratrol jest pochodną stilbenu, zaliczanego do grupy roślinnych polifenoli, które są powszechnie uznawane za składniki o wyjątkowo korzystnym wpływie na zdrowie.

Najbogatszym źródłem resveratrolu trans jest rdest japoński. Resveratrol jest również cennym składnikiem soku z ciemnych winogron. Można go znaleźć także w winie, szczególnie czerwonym. Ze względu na wyjątkowe właściwości tego związku, wciąż trwają poszukiwania jego nowych źródeł.

Co znaczy mikronizacja?

W tym przypadku mikronizacja znaczy zmniejszenie cząsteczek sypkiej formy ekstraktu do takich rozmiarów, by jego absorpcja przez nasz organizm była łatwiejsza, szybsza a tym samym skuteczniejsza.
Zmikronizowane cząsteczki pudru są od 100 do 200 razy mniejsze od cząsteczek regularnego ekstraktu. Ich wielkość znajduje się w przedziale 1-4 mikronów. Większość dostępnych zmikronizowanych preparatów to przedział 149-224 mikronów. Absorpcja takiej formy preparatu jest ok. 200% razy większa niż regularnego resveratrolu trans.

Sposób użycia:  1 kapsułka dziennie 

Zawartość: 60 kapsułek


Producent: Kenay Sp. J.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki, mające uczulenie na jakikolwiek składnik produktu, kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie

Napisz opinię

RESVERATROL TRANS ( RDESTOWIEC JAPOŃSKI ) 200mg 60kaps. KENAYAG

RESVERATROL TRANS ( RDESTOWIEC JAPOŃSKI ) 200mg 60kaps. KENAYAG

PIGUŁKA DŁUGOWIECZNOŚCI

Resweratrol trans – zmikronizowany czysty związek otrzymany z ekstraktu korzeni i kłączy rdestu japońskiego

Produkty powiązane