BETAINE HCL I PEPSYNA,  100kaps. ALINESS Zobacz większe

BETAINA HCL I PEPSYNA, 100kaps. ALINESS

Nowy produkt

Suplement diety :

100 kapsułek

Betaina 650 mg

Pepsyna 150 mg

Więcej szczegółów

49,90 zł brutto

Więcej informacji

Składniki

1 kapsułka (porcja dzienna)

Chlorowodorek Betainy

Pepsyna 1:3000 MDP


650 mg

150 mgSkładniki: Chlorowodorek Betainy, Pepsyna 1:3000 MDP, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka podczas posiłku.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Pepsyna - proteolityczny enzym soku żołądkowego, powstający z wytwarzanego w błonie śluzowej żołądka pepsynogenu. Reakcja ta zachodzi tylko w kwaśnym środowisku.
Pepsyna użyta w produkcie jest produkowana na terenie Unii Europejskiej, a dokładnie Wielkiej Brytanii.

Betaina - przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1,5 g. betainy dziennie. Źródłem betainy są także kiełki pszenicy czy buraki.Betaina, czyli trimetyloglicyna, po raz pierwszy została odkryta w burakach cukrowych, i to właśnie jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy (Beta Vulgaris).
Jest to związek chemiczny o charakterze organicznym, który zalicza się do wielkiej grupy betain. TMG jest pochodną glicyny – najprostszego aminokwasu białkowego, wpisującego się do grona 20 standardowych aminokwasów proteinowych. Jej postać to biały, krystaliczny proszek o temperaturze topnienia około 240oC, nietoksyczny nawet w wysokich stężeniach, doskonale rozpuszczalny w wodzie, a w żołądku przypomina działanie kwasu solnego (HCL).
Kwas solny (HCL) w żołądku jest naturalnie wytwarzany i wykorzystywany do trawienia pokarmów, o ile żołądek pracuje prawidłowo.

Kwas solny to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o tym ile nasz organizm przyswoi składników odżywczych z jedzenia, które spożywamy każdego dnia.

Producent:

MEDICALINE

OSTRÓWIEC 150

05-480 KARCZEW
www.aliness.pl

Opinie

Napisz opinię

BETAINA HCL I PEPSYNA,  100kaps. ALINESS

BETAINA HCL I PEPSYNA, 100kaps. ALINESS

Suplement diety :

100 kapsułek

Betaina 650 mg

Pepsyna 150 mg

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: