SUPER ENZYMES 180 kaps. NOW FOODS Zobacz większe

SUPER ENZYMES 180 kaps. NOW FOODS

Nowy produkt

Preparat ten dostarcza kompleksowej mieszanki enzymów wegetariańskich, działających w szerokim zakresie pH i ułatwiających procesy trawienne.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

109,90 zł brutto

Więcej informacji

Proteaza uczestniczy w procesie rozkładu białek, amylaza - skrobi, lipaza - tłuszczy, celuloza - błonnika a laktaza rozkłada cukier mleczny - laktozę. Papaina i bromelaina są enzymami proteolitycznymi , uczestniczącymi w trawieniu białek. Aby osiągnąć maksymalne korzyści ze stosowania suplementów enzymatycznych – powinny one zawierać trzy podstawowe enzymy a więc: amylazę, lipazę i proteazę. Powinno się je zażywać bezpośrednio po posiłkach chyba, że spożywa się pokarmy gotowane lub przetworzone. W takiej sytuacji najlepiej zażywać je w trakcie jedzenia.

Enzymy wspomagają przemianę materii w naszym organizmie, są katalizatorami przemian biochemicznych w nim zachodzących. „Pracują” również wtedy, gdy przykładowo z soku winogron robi się wino, a z mleka ser. W ludzkim ciele pełnią wiele różnorakich funkcji, a bez ich udziału nic nie przebiegałoby w nim prawidłowo, podobnie jak bez witamin, minerałów czy innych substancji witalnych.

W skład kapsułek wchodzi także stearynian magnezu. Kapsułki nie zawierają pszenicy, kukurydzy, jajek, mleka, soli czy konserwantów. 

Produkt naturalny zawierający laktozę, proteazę, papainę i bromelainę.

Produkt rekomendowany przez Dr Jamesa Balacha. Współautora ksiązki „Prescription for Nutritional Healing” która została sprzedana w ponad 3 milionach egzemplarzy oraz autora publikacji „Super Antioxydant”.

Dodatkowe informacje
Rozmiar porcji: 1 tablet
Kwota w przeliczeniu: % Dzienna wartość
Wapń (z węglanu wapnia) 20 mg 2%
Betaine HCI 200 mg
Wyciąg z żółci żółciowych (min 45% całkowitych kwasów cholowych 100 mg
Papaya Fruit Powder 45 mg
Enzyme Blend: 182 mg   
Pankreatyna 10X Dystrybucja:
Amylasa 20 000 jednostek USP
Proteaza 20 000 jednostek USP
Lipaza 1600 jednostek USP
Bromelain (z ananasów) 120 GDU
Papaina (z Papaja) 100,000 FCC PU
Celulazy 10 FCC CU
Pepsyn 500 000 jednostek FCC Pepsin
† Nie ustalono dziennej wartości.


Sposób użycia:
 1 tabletki 1-2 razy dziennie 

Zawartość: 180 tabletek

Producent: NOW Foods, 395 S Glen Ellynn Road Bloomingedale, Il 60108, USA

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SUPER ENZYMES 180 kaps. NOW FOODS

SUPER ENZYMES 180 kaps. NOW FOODS

Preparat ten dostarcza kompleksowej mieszanki enzymów wegetariańskich, działających w szerokim zakresie pH i ułatwiających procesy trawienne.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: