NATURALNY TESTOSTERON S. H. BUHNER Zobacz większe

NATURALNY TESTOSTERON, STEPHEN HARROD BUHNER - BIBLIOTEKA NOWEJ ZIEMI

Nowy produkt

Naturalne sposoby przywracania męskiej energii...

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak utrzymać optymalny poziom testosteronu, tak ważny dla optymalnego funkcjonowania męskiego ciała?Książka napisana dla świadomych mężczyzn, odkrywająca przed nimi tajniki stosowania ziół, suplementów diety, pokarmów oraz diet podnoszących poziom męskiej energii. Czytelnik dowie się również, czego unikać, aby pozostać długo aktywnym w wielu aspektach męskiego życia.Istnieją czynniki blokujące testosteron, a podnoszące w męskim ciele poziom kobiecych hormonów, czyli estrogenów. Są one obecne w produktach spożywczych, farmaceutykach, opakowaniach z tworzyw sztucznych, nawozach i środkach ochrony roślin.

Mężczyźni są codziennie zalewani "koktajlem" estrogenów, który zmienia u nich doskonałą równowagę testosteronu - hormonu, który sprawia, że jest się mężczyzną !!!Książka omawia wiele zagadnień istotnych dla męskiego zdrowia:Bezpieczne i ekologiczne leki roślinne, które pomagają przywrócić optymalny poziom testosteronu u mężczyzn w każdym wieku.

Najbardziej aktualne, naturalne metody leczenia impotencji i bezpłodności Porady dotyczące męskiej fizjologii wraz z wkroczeniem w wiek średni. Ta książka wyjaśnia zjawisko męskiej andropauzy (odpowiednik menopauzy u kobiet), czyli okresu niedostatku męskich hormonów i pokazuje, jak sobie z nim radzić. Autor ujawnia szereg dowodów naukowych, pokazujących, które czynniki środowiskowe blokują testosteron, dramatycznie zmieniając w ten sposób chemię u mężczyzn wraz z wiekiem. Mężczyzna jest zdolny do reprodukcji nawet w starszym wieku, jednakże popęd seksualny i siła wahają się w zależności od jego poziomu testosteronu. Ostatnie badania pokazują, że obniżony poziom testosteronu u mężczyzn dojrzałych i w średnim wieku, który jest całkowicie normalny zostaje dodatkowo zaostrzony przez kilka czynników środowiskowych.

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Rok wydania: 2015

Format: 150x230

Ilość stron: 216

Opinie

Napisz opinię

NATURALNY TESTOSTERON, STEPHEN HARROD BUHNER - BIBLIOTEKA NOWEJ ZIEMI

NATURALNY TESTOSTERON, STEPHEN HARROD BUHNER - BIBLIOTEKA NOWEJ ZIEMI

Naturalne sposoby przywracania męskiej energii...

Produkty powiązane