ZIOŁOWA KLINIKA ODCHUDZANIA - ZBIGNIEW T. NOWAK Zobacz większe

ZIOŁOWA KLINIKA ODCHUDZANIA - ZBIGNIEW T. NOWAK

Nowy produkt

Tylko natura zna bezpieczny lek odchudzający!

Więcej szczegółów

38,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Receptury na tanie i sprawdzone specyfiki domowe z ziół!

Liczne przepisy na surówki, sałatki oraz inne smaczne i zdrowe dania sprzyjające odchudzaniu!

Jak skutecznie walczyć z nadwagą i otyłością?

Autor wyjaśnia to szczegółowo w tej książce, w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki. Pisze o najważniejszych przyczynach i następstwach otyłości, przekonuje o korzyści ze stosowania indeksu glikemicznego i diety bogatej w błonnik. W wyczerpujący sposób opisuje przydatność w kuracjach odchudzających wybranych roślin leczniczych i warzyw o potwierdzonych naukowo właściwościach, takich jak: mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna, perz właściwy, karczoch zwyczajny, topinambur, zielona herbata, skrzyp polny, rzodkiew czarna, morwa biała, cynamonowiec cejloński, gorzki melon, bazylia pospolita, gwiazdnica pospolita, cykoria sałatowa, fasolka szparagowa, rzodkiewka i inne.

Autor doradza również, jak w naturalny sposób odbudować przyjazna florę bakteryjną w jelitach, która ma ogromne znaczenie w kuracji odchudzającej.

Podaje podstawowe informacje na temat ziołowego leczenia dolegliwości często towarzyszących ludziom otyłym, jak cukrzyca typu 2, insulinoodporność, zaparcia, stłuszczenie i zatoksycznienie wątroby, obrzęki czy żylaki nóg. Książka podpowiada też paniom jak nie utyć w okresie klimakterium i jak przygotować wspomagającą odchudzanie kąpiel ziołowa, połączoną z aromaterapią.

Okładka : twarda
Ilość stron : 320
Wymiary : 140 x 200 mm
Rok wydania :  2015

Opinie

Napisz opinię

ZIOŁOWA KLINIKA ODCHUDZANIA - ZBIGNIEW T. NOWAK

ZIOŁOWA KLINIKA ODCHUDZANIA - ZBIGNIEW T. NOWAK

Tylko natura zna bezpieczny lek odchudzający!

Produkty powiązane