LEKI MIKROSKŁADNIKI ODŻYWCZE UWE GROEBER Zobacz większe

LEKI MIKROSKŁADNIKI ODŻYWCZE UWE GROBER

Nowy produkt

Konopie siewne uważane są przez czołowych lekarzy i naukowców za jeden z najbardziej odżywczych produktów na naszej planecie.

Więcej szczegółów

60,00 zł brutto

Więcej informacji

Należą one do tzw. superżywności, która jest zarówno pożywieniem, jak i lekarstwem. Obecnie przeżywają swój renesans, jako najbardziej wartościowa roślina oleista. Nasiona opisywanej konopi siewnej pozbawione są substancji psychoaktywnych, w tym THC.

Dzięki tej książce przekonasz się jak ogromne znaczenie ma wprowadzenie opisywanej rośliny do swojego codziennego menu. Można ją spożywać w postaci nasion, oleju, jak również suszonych liści. Konopie zawierają wszystkie potrzebne do życia aminokwasy i niezbędne kwasy tłuszczowe. W dodatku są wyjątkowo łatwo przyswajalne i stanowią jedno z najbogatszych źródeł białka. Zawierają „dobre tłuszcze” charakteryzujące się idealną równowagą zawartości kwasów omega-3 i omega-6.

Ich spożywanie pomaga podnieść poziom sił witalnych i dobre samopoczucie. Działanie nasion z konopi rewelacyjnie sprawdza się u osób z problemami skórnymi (np. egzemą) ponieważ zmniejszają te dolegliwości. Dodatkowo poprawiają pamięć i trawienie, oczyszczają jelita, wzmacniają kości i system odpornościowy oraz posiadają działanie przeciwnowotworowe. Pobudzają również zdolności do samoleczenia, regenerują organizm na poziomie komórkowym, zapobiegają chorobom układu krążenia i cukrzycy, a także zwalczają stany zapalne. Konopie znalazły również zastosowanie w kosmetyce, gdyż olej z nich nie tylko odżywia i nawilża skórę, ale również goi otarcia i skaleczenia. Jedna roślina, wiele możliwości.

Rok: 2010 r.
Ilość stron: 372
Format: 130x190 mm
Oprawa: miękka

Opinie

Napisz opinię

LEKI MIKROSKŁADNIKI ODŻYWCZE UWE GROBER

LEKI MIKROSKŁADNIKI ODŻYWCZE UWE GROBER

Konopie siewne uważane są przez czołowych lekarzy i naukowców za jeden z najbardziej odżywczych produktów na naszej planecie.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: